Categories
Spirituaalne

Kaitseinglid sinu ümber – Mõned märgid, mida tähele panna.

Kas tunned, et sagedused on muutumas? Aegajalt püüavad inglid sinuga kontakti saada. Sa võid tunda, et su tegemised paranevad hüppeliselt ja sinu energia taastub. See on kõik kaitseinglite ja sinu kohaloleku ühine koostöö.

Kuidas aru saada kui kaitseinglid sinuga kontakti soovivad saada? Kuidas mõista miks nad tähelepanu soovivad?

Erinevalt meist surelikest ei ole Inglid füüsilised olendid ja vibreeruvad teisel sagedusel. Nemad kui spirituaalsed juhendajad püüavad pidevalt meie mõtteid korrigeerida ja suunata meid selliselt, et me endale kui ka teistele kasulikud oleksime.

Nad juhendavad meid pidevalt, sisendavad mõtteid ja tekitavad situatsioone.

Kas sa näed ebamaiseid mustreid? Kas sa tunnetad midagi? Võibolla tehnika viperdab ja sinuga juhtuvad normaalsuse piirest väljas asjad, mida raske seletada?

Kõik see viitab lõppudelõpuks ikkagi sellele, et kas sul on mahtu mõista ja aru saada milleks on meie kehasid juhendamas hing ja mõistus. Sinu olemus kui hing teeb otsuseid, mitte keha – see on sinu tõeline olemus. Kas sa oled suuteline uskuma, et on olemas suuremad jõud kui katsutav? Kas sa usud, et see jõud püüab inimkonda takistada nende endi laastavate mõtete ja tegude eest?

Olles igaviku element ehk eksisteerides igavesti, näeme me vastuseid küsimustele erinevalt, elatud elud on erinevad kogemused. Inimesed visualiseerivad tõde erinevalt. Samamoodi püüavad ka kaitseinglid ennast igati ilmutada Sinule sobival viisil, niimoodi kuidas sa suudaksid teda tajuda ja projekteerida, vastu võtta. Sulle sobival viisil.

Tavaliselt nad ei manifisteeru sinu ette füüsilise projektsioonina vaid neil on kombeks ilmutada sinule ennast teistmoodi. Toon sulle mõned sagedasemad variandid, kuidas võid kindel olla, et kaitseingel püüab sinuga kontakteeruda.

Seda me juba teame, et nähakse müstilisi numbreid nagu 11:11 ja palju muud, aga on veel asju, mida peaks tähele panema.

Temperatuur muutub.

Tuba võib ootamatult muutuda soojaks või vastupidi jäiselt külmaks. Kaitseinglid vibreerivad sellisel viisil, et see muudab õhus olevaid molekule kas kiiremaks või aeglasemaks, see toob esile muutused temperatuuris. Pane tähele mida sa parasjagu teed, tunnetad või millest mõtled, sest see annab aimu mida soovitakse sulle edastada. Sa saad vastuse kätte, ainult sina tead mida sulle öelda tahetakse, sa aimad seda ja see ei ole niisama uitmõte, see on sõnum.

Kuuled valjusti ennast mõtlemas?

Selle asemel, et mõelda, kas sa oled hulluks läinud ja luulude käes vaeglemas, siis tea, et sa eksid. Vahel püüa kuulata, mida sulle nn ööhääled peas üritavad öelda. Kõik ei kuule neid, aga need kes kuulevad, peaksid hakkama analüüsima mida öelda tahetakse.

Võivad ilmuda erinevad värvilised valgused

Kui sa näed silmanurgast mõnda kuldset viirastust kiirelt mööda lendamas, siis see on märk inglite kohalolust. Sa võid märgata valgusesähvatusi ja oled saad tunnetuse sinu ümber olevatest varjudest. Ära karda, inglid ei taha sulle halba. See on märk sellest, et nad püüavad otse sinuga suhelda nende astraalmaailmast.

Ootamatud ja seletamatud suled

Näed viimasel ajal kõikjal linnusulgesid? See ei ole juhus, vaid märguanne, et inglid on sinu ümber ja püüavad sulle midagi öelda.

Unenägude kaudu ühenduse võtmine

Sa ei pruugi oma unenägu mäletada, kuid sa tunned ennast kergemini, tugevamini ja sul tekib hommikul kohe mingi kindel mõte ja suund, mida soovid teha.

Tunne nagu keegi käiks su järel

Kui sa oled toas üksinda, aga ei tunne ennast üksinda, siis tead küll kes su ümber on. Usalda oma sisetunnet. Inglid kaitsevad sind.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga