Categories
Spirituaalne

Kas sa tead, mida tähendab sinu Kuumärk?

Enamus meist teab, mis tähtkujust ja Päikese märgis nad on. Aga kas sa teadsid, mis on sinu Kuu märk?

Päikesemärgid kirjeldavad sinu ego, aga Kuumärgid kirjeldavad pigem sinu sisemist emotsionaalset olemust, sinu vaimseid vajadusi- see on ka põhjus miks inimesed tunnevad ennast ära pigem Kuumärkides kui Päikesemärkides. Kuigi sinu tuttavad pigem tunnevad sind Päikesemärkide järgi. Aga mida siis tähendab sinu Kuumärk?

Kuu Jääras

Sinu sisemiseks suurimas vajaduseks on juhtuda ja olla asjade algataja. Sa oled emotsionaalselt kartmatu ja ärritud kergesti. Oled impulsiivne, vapper ja olla alati kõiges esimene. Sinu võitlushimuline sisemus tähendab seda, et sa oled rahutu kui ohjad pole sinu käes.

Kuu Sõnnis

Sinu sisemine vajadus on tunda ennast kindlalt ja turvaliselt. Sa oled oma emotsioonide näitamises pigem kaaluv ja ettevaatlik, ei vihastu kergelt, pigem toetud loogilisele mõistusele kui oma tunnete näitamisele. Sa tunned ennast ärevana kui elus on toimumas muutused.

Kuu Kaksikutes

Sinu sisemine vajadus on suhtlemine. Sa üritad oma emotsioone alati väljendada ja sa kannad südant oma varrukas. Sinu parim omadus on kuulamine ja läbi rääkimine. Sa tunned ennast üksikuna kui sa ei suuda inimestega samal lainel olla.

Kuu Vähis

Sinu suurimaks vajaduseks on kellegi eest hoolitseda. Sa oled erakordselt lahke ja kaastundlik, kuid samas ka väga tujukas ja emotsionaalselt väljakutsuv. Sa naudid tugevat emotsionaalset sidet minevikuga, aga sa tunned ennast väärtusetuna kui ei saa kellegi eest hoolitseda.

Kuu Lõvis

Sinu suurimaks vajaduseks on olla jumaldatud. Sinu tunded on soojad, helded ja loominguliselt väljendatud. Sinu hobid ja vaba aeg on olulised sinu emotsionaalsele tervisele. Kuid tunned ennast halvasti kui sa ei ole tähelepanu keskpunktis.

Kuu Neitsis

Sinu suurimaks vajaduseks on analüüsida. Sa mõtled tihti oma tundeid üle, oled kohati väga häbelik ja kohanematu. Kuid tunned ennast kõige paremini, siis kui saad kedagi aidata.

Kuu Kaaludes

Sinu suurimaks vajaduseks on samastuda. Sa tunned ennast emotsionaalselt poolikuna lähisuhtes ja nõuad pidevalt armastuse tõestust. sa tunned ennast hästi sotsiaalses suhtluses ja sõprade keskel, aga sind häirib kui mingi tasakaal on kõikuma löönud.

Kuu Skorpionis

Sinu suurim vajadus on jõuda igas asja „ivani“. Sinu emotsioonid on mässulised ja endasse tõmbavad, sa lähed kergesti raevu, armukadedaks ja kirglikuks. Sind häirib pealiskaudsus ja olukorrad, kus kontroll pole sinu käes.

Kuu Amburis

Sinu suurimaks vajaduseks on avastamine. Sa oled emotsionaalselt rahutu ja otsid alati vastuseid, sul on tugev emotsionaalne side oma põhimõtetega. Reisimine on üks tegevus, mida sa väga naudid. Ei meeldi sulle, aga see kui keegi takistab sind midagi uut õppimast.

Kuu Kaljukitses

Sinu suurimaks vajaduseks on olla edukas. Sa oled emotsionaalselt stabiilne kohati eemale hoidev, sind pole kerge mõjutada. Sinu emotsioonid on tugevalt seotud sinu positsiooniga elus, tunned ennast väärtusetuna kui sa ei vasta enda seatud standarditele.

Kuu Veevalajas

Sinu suurimaks vajaduseks on olla vaba. Sinu emotsionaalne tase on pigem jahe ja eemale hoidev, sa tunned viha kui sind piiratakse või üritatakse kodustada. Sinu hoolitsemisvajadus on suunatud tugevalt humanitaarvaldkonda.

Kuu Kalades

Sinu suurimaks vajaduseks on põgeneda. Sa oled erakordselt tundlik, sinu elu kontrollivad emotsioonid. Sa oled uskumatu empaatiavõimega, kuid sinu emotsionaalne seisund võib sind viia sõltuvuseni ja negatiivsetele mõtetele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga