Categories
Meeltekontroll

MATTI ILVES: Algab inimeste massiline kiibistamine!

Inimestele paigaldavatest mikrokiipidest on juttu olnud juba ammu, nüüd on globalistid ja Uue Maailmakorra kehtestajad jõudnid aga konkreetsete tegudeni, esialgu Ameerika Ãœhendriikides.
USA Tervishoiuamet tegi teatavaks seadused HR 3590 ja HR 4872, mille alusel alustatakse kodanikele mikrokiipide implanteerimist juba alates 23. märtsist 2013. Kiibid süstitakse kätte ja need sisaldavad kõiki teie isikuandmeid ja pangakontode numbreid, samuti on võimalik siis isikuid GPS seadmete abil jälgida.

Selline süsteem on kuritegelik, inimesi orjastav ja kodanikevabadusi mahasuruv, kuna neid mikrokiipe on võimalik igal ajal välja lülitada. Väljalülitatad kiibi puhul osutavad blokeerituks ka pangaarved ja asi läheb eriti hulluks siis, kui võetakse kasutusele ainult digiraha või nn. küberraha ja paberraha kaotab kehtivuse. Sellised plaanid maailma võimuhulludel miljardäridest valitsejatel aga on.
Mikrokiibid võimaldavad ka jälgida ja leida valitsustele mittelojaalseid isikuid ja vangistada või likvadeerida kui terroristie, isegi ainult terrorismis kahtlustatavaid nii kui USA-s. Tegelikult ei ole tulevikus seda isegi vaja teha, sest väljalülitatud mikrokiibi puhul muutub inimene ühiskonnaväliseks lindpriiks.

Ei ole vaja kaua oodata, kui ka E Liidus tehakse mikrokiipide implanteerimine seadustega kohustuslikuks, nii kui Eestis on juba kauglotavate elektriarvestite paigaldamine (soovi korral on võimalik ainult lühiajaline edasilükkamine), mis samuti aitavad vastavatel organitel läbi viia kodanike järel nuhkimist, sellest lugege SIIN. Nüüd on kummaline kui usute veel, et siin tegeldakse mingite vandenõuteooriate levitamisega.

Vaadake ka videot, kus N.Rockefeller avaldab osa oma plaanidest:

Allikas: http://banoosh.com/2013/02/07/micro-chip-implant-coming-march-23-2013/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga