Categories
Spirituaalne

Mida Su lemmikvärv Sinu kohta ütleb…

Värvipsühholoogia on huvitav teadus sellest, kuidas valguse spekter mõjutab meie tuju ja käitumist. Näiteks placebo tabletid, mille värv on kuumade toonide seast mõjub tugevamalt patsientide puhul, kes usuvad, et nad manustavad stimulante, ja helesinised tabletid mõjuvad tugevamalt patsientide puhul, kes usuvad, et nad manustavad antidepressante.

Vastavalt 1997. aastal Cooper Marketing Group poolt läbiviidud küsitlusel vastasid 35% ameeriklastest, et nende lemmikvärv on sinine, järgnes roheline värv (16%), lilla (10%) ja punane (9%). Usutakse, et sinistel ja rohelistel toonidel on nii rahustav ja positiivne mõju inimestele selle tõttu, mida me oleksime seostanud nende värvidega muistsel ajal. 50 000 aastat tagasi oleks sinine ja roheline tähistanud vett, toitu ja peavarju.

Võibolla oled Sa täheldanud, et erinevates eluetappides on Sind köitnud erinevad värvid. See on üsna normaalne nähe ja tähistab üleminekuid ühest faasist teise. Meie psühholoogia arenemise käigus muutuvad ka meie eelistused.

Seega, mida ütleb Sinu lemmikvärk Sinu kohta? Saa teada allpool!

Must, punane, pruun või hall

Kõik need värvid esindavad kaitsvat juur, või baastšakrat. Neil, keda tõmbab nende värvide poole on enamasti kõva kest, ning võibolla peidetud pehme süda. Nende inimeste iseloomu omaduste hulka, kes seostavad end antud väridega, kuuluvad tugevus ja kirg, ning nad on enamasti väga energilised.

Oranz

See värv iseloomustab sakraaltšakrat. Need, keda tõmbab oraanzi värvi poole on tavaliselt väga loomingulised ja neil on terve seksuaalelu. Nad armastavad veeta aega seigeldes, ning on enamasti väga maandatud.

Kollane

Kollane on päikesepõimiku tšakra värv. Inimesed, kes kannavad palju kollast värvi on enamasti võimukad, tegutsemisele orienteeritud inimesed. Selle tõttu saavad neist saama head liidrid ja äriinimesed. Kuigi nad on väga arukad, kipuvad nad olema väga jäärapäised.

Roheline

Roheline esindab südametšakrat. Kui roheline on Sinu lemmikvärv, siis oled Sa tõenäoliselt väga heas ühenduses oma südame ja emotsionaalse keskusega. Selle tõttu on need inimesed enamasti väga head ravitsejad ja kuulajad. Nende suurim rõõm elus tuleb teiste abistamisest.

Sinine

Sinine on kurgutšakra värv. Need inimesed, kes hindavad sinist värvi on tihtipeale innukad suhtlejad, ja võivad rääkida ükskõik kellega. Inimesed, kes seostavad end sinise värviga kipuvad olema ka emotsionaalsemad ja empaatilisemad, ning võivad olla introverdid.

Lilla

Lilla värv tähistab kolmanda silma tšakrat. Kui Sulle meeldi lilla värv, siis tõenäoliselt oled mõnevõrra intuitiivne, ja oled võimeline tunnetama seda, mis pole veel füüsilise dimensiooni osa. Sul võivad olla arenenud selgeltnägemise võimed, kuna Sa oled ühenduses kõrgema mentaalse või vaimse tasandiga. Inimesed, kes eelistavad lillat on enamast teadmishimulised.

Roosa

Roosa värv esindab kroontšakrat. Inimesed, kellele meeldib roosa on enamasti rõõmsad ja agarad teisi õnnelikuks tegema. Nad üritavad näha parimat kõiges, ja üritavad igast situatsioonist võtta parimat. Nad on muretud ja ekstravertsed.

Kas need interpretatsioonid resoneeruvad Sinuga? Mis on Sinu lemmikvärv?

Tõlkis ja kohandas: Anna Sophia

Autor: Steven Bancarz

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga