Tavaliselt toimub mõni katalüseeriv (või mitu) sündmus, mis juhatab inimese otsuseni, et on tarvis teha tõsine muudatus. Kahjuks on võimalik elada kaua neid märke nähes enne, kui me mõistame, mida nad üritavad meile öelda. Võti mõistmaks, mis toimub meie elus on oma tunnete märkamine. Kui me tunneme end äreva, rahulolematuna või kibestununa, siis võib see olla meie keha viis andmaks meile teada, et meil on aeg proovida midagi uut.

Need on 10 märki sellest, et on aeg muuta oma elu:

1. Sa ei soovi minna tööle rohkematel päevadel, kui soovid.

Nii suure osa meie päevast ja elust veedame me tööl, et kui me tunneme tülpimust ärgates või ootame nädalavahetuse lähenemist, on see kindel märk sellest, et miski pole õige. Võta veidi aega, et mõista, mis tekitab Sinus vastumeelsust seoses oma tööpäevaga ning tee plaan selle muutmiseks.

2. Sa elad minevikus või unistad tulevikust

Keskendudes parematele aegadele, olgu need minevikust või tulevikust, võib olla märk sellest, et Sa üritad põgeneda praeguse hetke eest. Pole ebatavaline unistada paremast elust ning see võib olla hea. Probleem eksisteerib siis, kui unistamine võtab aga unistuste elu elamise koha.

3. Inimesed ütlevad Sulle alatihti, et Sa lõõgastuksid

Kui Su sõprade poolt tuleb Sinu suunas alatihti sama sõnum, siis võib olla aeg vaadata, mis on selle taga. “Sa võiksid lõõgastuda” on mõtte “saa sellest üle” släng. Kui me kuuleme seda aina ja aina, me hoiame tõenäoliselt kinni millestki, millest meil oleks tarvis lahti lasta.

4. Sa oled teiste inimeste edu peale kade

Kadedus on märk sellest, et Sa oled rahulolematu oma eluga ning sel pole midagi pistmist teise inimese saavutustega. Raske on olla teiste inimeste edu üle õnnelik, kui me tunneme oma elus kinni jäänuna. On aeg küsida endalt, mida see kadedus meile öelda üritab.

5. Sa ärkad väsinuna

Üles ärkamine väsinuna on märk rahulolematusest, see ei pruugi olla seotud tööga vaid üldiselt oma eluga. Raske on korralikult välja puhata, kui meie elu on täis muresid ja ärevust. Kui me elame pidevas väsimusseisundis võib see tähistada võitlust ja vaenulikkust meie elus. See on samuti selle indikaatoriks, et me oleme väsinud võitlemisest ning valmis alla andma. Selle asemel, et anda alla, püüa mõista mida Sa saaksid teha, et taas rajale saada. Elu on mõeldud olemaks õnnelik ning õnnelik ei ole väsinud.

6. Sa oled rahutu

Tunne, et Sa pead midagi tegema või minema kuskile on selge märk sellest, et loovus on lämmatatud, ning miski peab muutuma. Võimetus olla rahulolev ja püsida paigal võib viidata sellele, et Sul on tarvis teha midagi muud. Kui Sa oled rahutu on Sinu töö teha selgeks, mida Su keha Sulle öelda üritab.

7. Sa klatšid

Klatšimine on viis, kuidas me suuname tähelepanu sellelt, millega peaksime oma elus tegelema kellelegi teisele. See on parim vältimistaktika. Kui me leiame end klatšimas, siis on oluline küsida endalt, mida me oma elus väldime ning mõista seejärel, et sellele otsa vaatamine on parim asi, mida me saame teha.

8. Tundub nagu kõik inimesed häiriksid Sind

Kui Sul on raskusi elamaks moto “ära muretse pisiasjade pärast” järgi, siis võib see olla indikaatoriks, et Su elus on ülearu rahulolematust ja negatiivsust. Nokkimine ja see, et Sa leiad alati midagi, mida teised valesti teevad on vihje sellest, et seal on taga mingi probleem. Probleem võib olla ükskõik milline, kuid see viitab rahulolematusele oma eluga mingis sfääris.

9. Sa tunned pidevat igavust

Kui Sa ootad, et midagi läheks halvasti, siis lõppude lõpuks midagi halba tõepoolest juhtub. Teine king ei pea alati kukkuma ning selle teadmine võib Sind palju aidata. Lõpeta muretsemine ja ennustamine ning hakka keskenduma sellele, mida Sa teed just nüüd.

10. Sa mõtled pidevalt “miski parem, kui see peab olemeti olemas olema”

Kui Sa arvad, et kuskil on midagi enamat või midagi suuremat, siis tavaliselt tähendab see seda, et uued võimalused on horisondil olemas. Ole avatud asjadele, mis tekitavad Sinus kirglikkuse ja loovuse tunnet ning järgi neid. Sihtpunktiks osutub kõige tõenäolisemalt just see, mida Sa vajad.

Otsus võtta vastu muudatused võib olla kohene, kuid muutus ise ei toimu alati nii kiiresti. Ära lase sel peatada end edasi minemast. Isegi kõige väiksemad sammud võivad aidata vähendada negatiivseid tundeid ja hoida muutumise motivatsiooni kõrgel.

Kõige olulisem on teha midagi kohe praegu, kuna Su ainsad valikud on võtta vastu muutus või leppida asjadega sellisena nagu nad on.

Mõlemal juhul on meil oluline panna tähele enda tundeid ja teha rohkem seda, mis paneb meid end hästi tundma.

“Me peame laskma lahti elust, mille me oleme enda jaoks planeerinud, et võtta vastu selline elu, mis meid ootab” – Joseph Campbell

Millised märgid on öelnud Sulle, et on aeg muuta oma elu?
Allikas: powerofpositivity.com

Prindi artikkel