1. Sa koged pidevalt sünkroonsust. Sa näed sünkroonseid numbrikombinatsioone nagu 11:11, 1:11, 3:33, 5:55, jne…  Sa võid näha juhuslikult kella vaadates oma sünnipäeva numbrikombinatsiooni. Minu sünnipäev on näiteks 22.03 – näitena veel, et sa ei pruugi tähele pannagi, et tankisid oma autot täpselt 22.03 euro eest. Need ei ole juhused!

 

 1. Sa manifisteerid oma soove erilise pingutuseta. Dolores Cannon ütles kunagi, “Üks suurimaid õppetunde, mida sa siia planeedile sündides õppima tulid, oli energiatega manipuleerimine.  See näitab kui võimas sinu mõttemaailm on, sa oled kõigeks võimeline.”  See sisaldab sinu võimet manifisteerida!  Nüüd, rohkem kui varem, on ülimalt oluline mõelda ja tunda positiivseid emotsioone, sest just emotsioon on selle manifesti taga, mis sulle tagab tulemuse ja vastuse.

 

 1. Sinu söömisharjumused muutuvad. Sa võid avastada ennast vähem liha söömas ja sööd rohkem tervislikku ja orgaanilist toitu. Samuti võid avastada, et kindel toiduaine mida varem tarbisid, hakkab nüüd oluliselt vastu ja sa ei suuda selle lõhnagi välja kannatada.

 

 1. Sinu unenäod on rohkem ettenägelikumad.
 2. Sul on järsult kange soov tõele jälile jõuda, isegi kui see muudab sinu senist usku.
 3. Sa mõistad mis on hirm ja oskad sellest kergemini vabaneda kui varem.
 4. Sa tunnetad kuidas energiad kitsenevad.
 5. Sa koged ajakaotust ja oled ajameelne.
 6. Sa eemaldud lähedaste ja perekonna juurest, kui nad sinust aru ei saa.
 7. Sa koged imelikke energianihkeid.
 8. Sa kuuled kõrgeid helisid peas kumisemas.
 9. Sa soovid hirmsasti hingekoju saada, teadmata kus see on.
 10. Sa hakkad rohkem märkama paravõimete avaldumist, isegi kui ei uskunud varem, et see võimalik on.

 

 

 

 

 

Allikas

Prindi artikkel